Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good 👍
Color: Purple | 3 photo(s)
Price: 156kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Reddish Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Dye |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 110 g |
| Length | 25.4 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2405236606315648 |
Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good 👍
Color: Purple | 3 photo(s)
Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really nice i bought it for a Shakira party
Color: Purple
Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing love it its so funny and cute
Color: Purple
Author: f***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely product, very happy with my purchase!
Color: Red